אודות פיננקה

financefinanceפורטל פיננקה הוקם במטרה להנגיש לציבור מידע רלוונטי מקצועי בתחום הפיננסי. תחום זה נתפס עבור רבים כמורכב, ולכן הפורטל נועד לשמש כמקור מידע מהימן וכחממה בעלת קרקע פורייה עבור מי שחפץ בהשכלה פיננסית, במטרה להפוך לאוטוריטה בתחום.

את האתר ייסדו מספר אנשים המביאים עמם ניסיון רב בתחום הפיננסי, הצוות מורכב מיועצים מיומנים הזמינים לענות לשאלות הגולשים. תשובות היועצים מדורגות על בסיס דירוג הגולשים, במטרה להנגיש וליעל את התגובות ולהפוך את הפורטל למרכז מידע מוביל הפתוח עבור כלל הציבור.

כמו כן, גולשי פורטל פיננקה יוכלו ליהנות מכתבות ומידע מקצועי בעלי ערך מוסף שערכם לא יסולא בפז כדוגמת – כלכלת המשפחה, תחום המשכנתאות על כל סוגיו, ביטוחים, הלוואות, ייעוץ פנסיוני וקופות גמל, הלוואות ונגיעות בתחומים הפיננסים המגוונים.

"תמיד יש משהו חדש שאנחנו יכולים ללמוד על כל דבר. ככה זה ביקום אינסופי". כך אמר הסופר פרנק הרברט. וזו בדיוק מטרת הפורטל. לאפשר לכל מי שחפץ בידע מקצועי לקבלו על ידי מומחים, מה שיכול להעניק לכל אחד השכלה פיננסית נכונה שתאפשר לו לרכוש שירותים פיננסים המותאמים עבורו באופן אישי.

באפשרותכם ליהנות מכתבות מקצועיות המתעדכנות מפעם לפעם באתר. צוות האתר מאחל לכם גלישה נעימה ומקווה כי תפיקו תועלת מהשימוש בו.

הירשמו בחינם וקבלו את הכלים והכתבות ישירות  לדוא"ל - כבר מעכשיו  (ללא דואר זבל)

2018 כל הזכויות שמורות © לפיננקה - השכלה פיננסית נגישה